BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 14445248
nr 1444 5248
Ljusstake
Gustavsberg. Höjd: 23cm
Kondition: slitage,nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:15:06
350 kr
500 kr
Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio